Vi använder cookies för att ge dig en bra upplevelse när du besöker vår webbplats.

Läs mer
Jag förstår

Styrelse

Ordförande: Emilia Peetre, 0706-147110, emilia.peetre@bcfmalmohus.se

Sekreterare: Eva Miller, 0709-996290, eva.miller@bcfmalmohus.se

Kassör: Christina Petersson Westdahl, 070-3311154, christina.westdahl@bcfmalmohus.se

Ledamot Ordinarie:Kerstin Rosengren, 076-633 49 45, kerstin.rosengren@hotmail.se

Ledamot Ordinarie: Maj-Lis Lindgren, 070-912 34 06, maj-lis.lindgren@bcfmalmohus.se

Ledamot Ordinarie: Gunilla Andersson, 0708-395208, gunilla@runeochgunilla.com

Ledamot Ordinarie: Eva Undrén, 0702-984418, eva.undren@bcfmalmohus.se

Ledamot Ordinarie; Barbro Lundqvist, 079-3328328, barbro.lundqvist@bcfmalmohus.se

Ledamot Ordinarie: Sibyl Berglund, 0793-348185, Sibyl.Berglund@mbhome.se

Ledamot Ordinarie: Ulla Skog, 0702-687487, ullaeliza02@gmail.com

Ledamot Ordinarie: Judit Hoos, 0700-9356431, judit@diamantborrarna.se

Styrelse BCF

Emilia Peetre

ordförande

Aktiviteter Klicka på texten för mer info

Aktiviteter Klicka på texten för mer info

Bli medlem

Bli medlem